Akcelerujeme CSGOV společně s Česko.Digital

S CMS CSGOV nabíráme na rychlosti. Finalizujeme, zkoumáme a upravujeme.
Logo česko.digital

Jednoduché a flexibilní webové stránky pro státní správu nebo obce jsou již k dispozici. Za akcelerační sílu vděčíme dobrovolníkům z Česko.Digital.

Akcelerujeme CSGOV na rychlost světla. S pomocí dobrovolníků Česko.Digital finalizujeme uživatelsky přívětivý, jednoduchý a rozšiřitelný open source CMS pro státní správu i obce, který má navíc standardizované a přehledné prostředí pro administrátory. Co je ještě před námi?

Jsme téměř v cíli. Několik set hodin práce se konečně mění v kýžený nástroj, který vám umožní a usnadní digitalizovat důležité informace.

Na tomto CMS (systému pro správu obsahu) intenzivně pracujeme, provádíme uživatelský  průzkum, na jehož základě bude následovat redesign. Chceme, aby byl design co nejjednodušší a zároveň nabízel propracovanější nadstavbu. CMS můžete již použít, přestože se nachází ve fázi vývoje. Systém je open source – má otevřený zdrojový kód, který je veřejně viditelný, podle potřeb jde měnit a volně šířit. Najdete jej na GitHubu.

Velké dík za úsilí na akceleraci projektu CSGOV náleží dobrovolníkům z Česko.Digital.

Tento příspěvek napsala dobrovolnice Zuzana Pitříková

Co je Česko.Digital

Česko.Digital funguje jako komunita expertních dobrovolníků, kteří ve svém volném čase pomáhají státnímu a neziskovému sektoru s využitím digitálních technologií. Během prvních tří let oslovily projekty komunity přes 4 000 000 lidí. Česko.Digital sehrálo klíčovou roli během pandemie, kdy akcelerovalo projekty Dáme roušky a Covid portál, a po vypuknutí války na Ukrajině se zúčastnilo projektu Stojíme za Ukrajinou. Více o komunitě najdete na www.cesko.digital.
 

Přidejte se k cesko.digital

Našli jste, co jste hledali?

Našli jste co jste hledali?
Nepovinná informace. Usnadní nám ale případnou další komunikaci.
Nepovinná informace. Pokud ale chcete získat odpověď, na Váš email, musíte jej vyplnit.
Popište vaše připomínky.