Funkce pro obecní web

Jednoduché, intuitivní, standardizované a spustitelné s minimálními náklady.

Proč mít obecní web na CSGOV?

Naše řešení vám na míru může upravit kdokoliv. Nejste tedy vázáni na jednoho dodavatele. Snadno ho propojíte s dalším softwarem nebo již používanými systémy. Web navíc můžete rozvíjet postupně, podle možností a potřeb obce.

Software je navržený tak, aby chránil data, systémy i uživatele před kybernetickým útokem. Otevřený zdrojový kód umožňuje neustálé zdokonalování systému. Aktivní komunita vývojářů vám pomůže na případné problémy s bezpečností rychle reagovat. Navíc je přímo ohlásíte. 

Přes administrační systém (CMS) může stránky bez problémů upravovat kdokoliv, kdo má práva. Systém je velmi intuitivníuživatelsky přívětivý. Typy obsahu jsou popsané srozumitelně a přesně tak, jak se objevují na webu. Díky tomu vám zabere vložení nové pozvánky na akci či zápisu ze zastupitelstva obce jen pár minut

Stejně jednoduché je i proškolení práce se systémem, které v pohodě zvládneme za jedno dopoledne.

Software je navržený tak, aby chránil data, systémy i uživatele před kybernetickým útokem. Otevřený zdrojový kód umožňuje neustálé zdokonalování systému. Aktivní komunita vývojářů vám pomůže rychle reagovat na případné problémy s bezpečností, které můžete hlásit přímo. 

Systém od počátku vyvíjíme tak, aby byl co nejlépe použitelný pro co nejširší publikum uživatelů. Počítáme s tím, že na vaše stránky mohou návštěvníci vstupovat z mobilů, tabletů, různých operačních systémů či webových prohlížečů. Nezapomínáme ani na osoby se zdravotním postižením. Všichni zde snadno najdou to, co potřebují. 

Základní systém velmi snadno rozšíříte o další funkce a nástavby pomocí modulů a rozšíření a nebo si upravit jeho části na míru. 

Nezáleží na tom, zda potřebujete vkládat videa či články, to vše si zvládnete nastavit sami. Stejně tak si hravě upravíte práva pro uživatele nebo například SEO parametry.

Abychom vám práci ještě více usnadnili, má každý druh informace – např. novinka či úřední deska – předem vytvořenou šablonu, kterou stačí jen naplnit textem a případně doplnit médii. Vytvoříte tak strukturovaný a atraktivní obsah na pár kliknutí. Správu typu obsahu navíc můžete umožnit jen konkrétní uživatelské roli.

Upravte si typy obsahu podle toho, jak chcete, aby vypadaly. Zamlouvá se vám je doplnit o seznam stránek, fotogalerii nebo přílohy? Zvládnete to sami. Nabídku komponent navíc neustále rozšiřujeme o další užitečné funkční bloky. 

Základní řešení je vytvořené v češtině, pokud ale potřebujete zveřejnit obsah na webu v jiném jazyce, rádi pro vás takové řešení vytvoříme.

Sdělit návštěvníkům webu to nejdůležitější už nemůže být jednodušší. Notifikace v podobě barevných pruhů jejich oku neunikne. Urgenci svého oznámení si specifikujete pomocí volby barvy. Stejně tak si určíte, kde a jak dlouho se zpráva bude zobrazovat.

Řešení jsme optimalizovali s ohledem na výkon. Cache s pokročilou kontrolou změn minimalizuje zátěž serveru. Ubrali jsme nepodstatné JavaScripty. A obrázky ořezáváme, zmenšujeme a převádíme do moderního úsporného formátu. Načítání webu je rychlejší a přístupné bez ohledu na to, které zařízení návštěvník používá. 

Výkonný vyhledávací modul poskytuje kvalitní výsledky vyhledávání. Provádí komplexní dotazy, prohledá velké množství dat, a to s minimálním zpožděním. Výměnou vyhledávacího jádra za externí SOLR server se jeho výkonnost ještě znásobí.

Bez SEO optimalizace se dnešní online obsah neobejde. Schopnost vyhledatelnosti obsahu je pro návštěvníky nezbytná. CSGOV splňuje požadavky pro technické SEO. Vy, ani čtenáři jej sice nevidíte, pro vyhledávače je však ústřední. Ruční vyplňování je zdlouhavé. Proto jsme tuto činnost zautomatizovali (včetně URL aliasů). Výsledkem je značná časová úspora, eliminace chybovosti a konstantní formát. Pokud ale potřebujete, stále máte možnost manuálních úprav.

Našli jste, co jste hledali?

Našli jste co jste hledali?
Nepovinná informace. Usnadní nám ale případnou další komunikaci.
Nepovinná informace. Pokud ale chcete získat odpověď, na Váš email, musíte jej vyplnit.
Popište vaše připomínky.